Rreth Nesh

pse na zgjodhet ne

Vetëm fitimi fitues mund të zgjasë për një kohë të gjatë, vetëm afatgjata mund të mbijetojë dhe vetëm afatgjatë mund të zhvillohet

EKIPI YNË

-Ne kemi 5 staf të lartë të kërkimit dhe zhvillimit të teknologjisë
- ekipi profesional i shitjeve të eksportit, do t'ju udhëzojë të zgjidhni makineritë më të përshtatshme për projektin tuaj.
-Inxhinierët në dispozicion për të bërë shërbimin e mirëmbajtjes dhe riparimit në terren jashtë shtetit
Ne ofrojmë shërbimin OEM dhe shërbimin pas shitjes gjatë gjithë jetës

HYRJE E KOMPANISE

Co Teknologjia Chengdu LST, Ltd themeluar në 2009. vendosur në Chengdu, Sichuan, 1000-3,000 metra katrorë , përqendruar në zgjidhje të plotë për prodhimin dhe paketimin e ushqimit me çokollatë, të tilla si sistemi i ushqimit me çokollatë, mulli me top çokollatë, makinë për veshjen e çokollatës, makinë kalitje çokollate, makinë për zbutjen dhe dekorimin , Linja automatike e prodhimit të çokollatës me tërshërë, linja e plotë automatike e depozitimit të çokollatës dhe makina tjetër. 

Ne bëjmë prodhimin R&D, shitjet dhe shërbimin pas shitjes në një hap, Ne kemi një ekip profesional R&D dhe pajisje të specializuara. Ne vazhdimisht po inovojmë dhe përmirësojmë teknologjinë tonë për të përmirësuar pajisjet tona me funksione më të fuqishme. 3 teknologji të ndryshme të larta dhe të reja do të jenë kryhet çdo vit. 

Kemi kaluar me sukses certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001 2015, kemi kaluar me sukses çertifikimin e produkteve të CE evropiane, paraformojmë në mënyrë rigoroze kontrollin e cilësisë në çdo proces prodhimi nga inspektorët tanë, pajisjet tona me çokollatë kanë qenë të njohura në industrinë ushqimore. Në të njëjtën kohë, produktet e prodhuara nga pajisjet tona janë gjithashtu në ballë të industrisë së ëmbëlsirave gjithashtu. Përveç tregut të brendshëm, pajisjet tona janë shitur gjerësisht në më shumë se 30 vende dhe rajone në Gjermani, Indi, Vietnam, Jug Kore, Kanada, Australi, Rusi, Ekuador, Malajzi, Rumani, Izrael, peru. 

Bazuar në parimin e besimit, ne do të përpiqemi më të mirën tonë për të hartuar dhe prodhuar produktet më të mira për klientët tanë, Ne i përkushtohemi vetes për të fituar besimin dhe mbështetjen nga klientët duke siguruar pajisje me cilësi të lartë çokollate dhe shërbim të shkëlqyeshëm!

QC

KAPACITETI I PRODUKTIT

RRJEDHJA E PRODHIMIT

PAJISJET E PRODHIMIT

1

REZULTATET E R&D

Kohët e fundit ne kemi zhvilluar një makinë shumë të saktë të bluarjes së topit, me saktësi bluarjeje 20-30 mikrometër, e cila është rreth 12 herë më e saktë se cilindri i bluarjes së brendshme. Tani kemi zotëruar teknikën më të përparuar ndërkombëtare të lustrimit të vazhdueshëm DTG. Efikasiteti i punës është rreth 30 herë i tenxhere lustruese shtëpiake. PLC e bën atë më të drejtpërdrejtë, më të thjeshtë për të funksionuar numrat tanë dhe më të qëndrueshëm në procesin e prodhimit.

Ne ofrojmë shërbim OEM dhe ne po presim me padurim vizitat tuaja.


Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni