Na kontaktoni

Chengdu LST Shkencë dhe Teknologji Co, Ltd

Adresë

B2-2, Nr. 19, Haoxin Road, Zyra e Rrugës Yongquan, Wenjiang Dist., Chengdu, Sichuan, Kinë

Posta elektronike

Telefoni

Tel / Whatsapp / Wechat: 0086 15528001618

Orët

E hënë-e premte: nga 9 e mëngjesit deri në ora 6 pasdite
E shtunë, e diel: Mbyllur

DUA T TO PUNONI ME NE?

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni