Depozitë mbajtëse e sheqerit me çokollatë

 • 1T/2T/3T Chocolate Melting Machine with mixer Chocolate Equipment Chocolate Holding Tank

  Makinë për shkrirjen e çokollatës 1T / 2T / 3T me mikser Pajisjet e çokollatës Rezervuari i çokollatës

  Pasqyrë e shpejtë Detajet e shpejta Industritë e zbatueshme: Fabrika e Prodhimit, Dyqanet e Riparimit të Makinerisë, Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve Pas Shërbimit të Garancisë: Mbështetje teknike me video, Mbështetje në internet, Pjesë këmbimi, Shërbim mirëmbajtjeje dhe riparimi në terren Vendi i Shërbimit Lokal: Mbretëria e Bashkuar, Malajzia, Maroku, Argjentina, Jugu Korea, Kili, Afrika e Jugut, Kazakistan Vendndodhja e Sallonit: Francë, Peru, Arabi Saudite, Pakistan, Spanjë, Sri Lanka, Rumani, Ukrainë, Uzbekistan Emri i Markës: LST Pl ...
 • Food grade SS304 automatic small chocolate melting machine

  Makinë automatike e vogël për shkrirjen e çokollatës SS304 të ushqimit

  Përmbledhje Detaje të Shpejta Emri i Markës: neste Vendi i Origjinës: Sichuan, China Tensioni: 330 / 380V Fuqia (Gjerësia): 4kw Dimensioni (L * W * H): 1200 * 1000 * 1900mm Pesha: 500 kg Certifikimi: CE ISO Garancia: 1 vit Emri i produktit: Makinë për shkrirjen e çokollatës Makinë e përputhur: Funksioni i pompës: Shkrirja dhe ruajtja e çokollatës Lloji: Ngjyra automatike: Ngjyra SS Kapaciteti: Sipas kërkesave tuaja Kompresori: 0.4Mpa Tipar: Lëvizja e lëvizshme: Lloji i lehtë Shërbimi: ...
 • China Big Factory Good Quality Chocolate Hydraulic Cylinder Of Chocolate Tempering Machine

  Fabrika e madhe e Kinës Cilindër hidraulik me çokollatë me cilësi të mirë të makinës me kalitje të çokollatës

  Përmbledhje Detaje të Shpejta Emri i Markës: neste Vendi i Origjinës: Sichuan, China Tensioni: 330 / 380V Fuqia (Gjerësia): 4kw Dimensioni (L * W * H): 1200 * 1000 * 1900mm Pesha: 500 kg Certifikimi: CE ISO Garancia: 1 vit Kushti: Zbatim i ri: Shërbimi pas shitjes me çokollatë Ofruar: Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë Kinës Cilindër hidraulik me çokollatë me cilësi të mirë cilindër cilindër të makinës me kalitje të çokollatës Përshkrimi i produktit dhe ...
 • Hot selling small commercial chocolate melting pot

  Tenxhere e vogël për shkrirjen e çokollatave komerciale

  Përmbledhje Detaje të Shpejta Emri i Markës: neste Vendi i Origjinës: Sichuan, China Tensioni: 330 / 380V Fuqia (Gjerësia): 4kw Dimensioni (L * W * H): 1200 * 1000 * 1900mm Pesha: 500 kg Certifikimi: CE ISO Garancia: 1 vit Emri i produktit: Tenxhere për shkrirjen e çokollatës Makina e përputhur: Funksioni i pompës: Shkrirja dhe ruajtja e çokollatës Lloji: Ngjyra automatike: Ngjyra SS Kapaciteti: Sipas kërkesave tuaja Kompresori: 0.4Mpa Tipar: I lëvizshëm Operacioni: Lloji i thjeshtë Shërbimi: Të gjitha ...
 • Chocolate Tempering Machine To Melt Chocolate Factory Equipment

  Makinë kalitje çokollatë për të shkrirë pajisjet e fabrikës së çokollatës

  Përmbledhje Detaje të Shpejta Emri i Markës: neste Vendi i Origjinës: Sichuan, China Tensioni: 330 / 380V Fuqia (Gjerësia): 4kw Dimensioni (L * W * H): 1200 * 1000 * 1900mm Pesha: 500 kg Certifikimi: CE ISO Garancia: 1 vit Gjendja: Aplikim i ri: Shërbimi pas shitjes së çokollatës Ofrohet: Inxhinierët në dispozicion për të shërbyer makineritë jashtë vendit Makineria kalitje e çokollatës për të shkrirë pajisjet e fabrikës së çokollatës Përshkrimi i produktit Specifikimet Chocola ...
 • Different capacity Auto solid cocoa butter chocolate fat melting machine

  Kapacitet i ndryshëm Makinë shkrirëse dhjami çokollate automatik gjalpë kakao

  Përmbledhje Detaje të Shpejta Emri i Markës: neste Vendi i Origjinës: Sichuan, China Tensioni: 330 / 380V Fuqia (Gjerësia): 4kw Dimensioni (L * W * H): 1200 * 1000 * 1900mm Pesha: 500 kg Certifikimi: CE ISO Garancia: 1 vit Emri i produktit: Makinë për shkrirjen e dhjamit në çokollatë Makina e përputhur: Funksioni i pompës: Shkrirja dhe ruajtja e çokollatës Lloji: Ngjyra automatike: Ngjyra SS Kapaciteti: Sipas kërkesave tuaja Kompresori: 0.4Mpa Karakteristikë: Lëvizja e lëvizshme: Lloji i thjeshtë Servi ...
 • Professional Industrial Commercial Chocolate Melting Pot Chocolate Tempering Machine Tank

  Tenxhere makine për kalitje të çokollatës me shkrirje të çokollatës industriale

  Përmbledhje Detaje të Shpejta Emri i Markës: neste Vendi i Origjinës: Sichuan, China Tensioni: 330 / 380V Fuqia (Gjerësia): 4kw Dimensioni (L * W * H): 1200 * 1000 * 1900mm Pesha: 500 kg Certifikimi: CE ISO Garancia: 1 vit Kushti: Aplikim i ri: Shërbimi pas shitjes së çokollatës Ofruar: Inxhinierët në dispozicion për të shërbyer makineritë jashtë vendit Tregti profesional i çokollatës industriale shkrirja e çokollatës Rezervuari i makinës me çokollatë Përshkrimi i produktit S ...
 • Top Quality Small Capacity Electric Chocolate Melting Pot Chocolate Holding Tank

  Kapaciteti i Vogël me Kapacitet të Vogël Elektrike Çokollatë Tenxhere për Mbajtjen e Çokollatës

  Pasqyrë e shpejtë Detajet e shpejta Industritë e zbatueshme: Fabrika e ushqimit dhe pijeve Emri i markës: neste Vendi i origjinës: Sichuan, Kinë Tensioni: 330 / 380V Fuqia (W): Dimensioni 4kw (L * W * H): 1200 * 1000 * 1900mm Pesha: 500 kg Certifikimi : Garancia ISO ISO: Fushat e aplikimit 1 vit: Fabrika e ushqimit të rostiçerit, Fabrika e Pijeve Lënda e parë: çokollatë Zbatimi: Shërbimi pas shitjes me çokollatë Ofruar: Inxhinierët në dispozicion për makineritë e shërbimit jashtë shtetit, Instalimi në terren ...
 • High quality water heating melting machine for chocolate

  Makinë për shkrirjen e ngrohjes së ujit me cilësi të lartë për çokollatë

  Pasqyrë e detajeve të shpejta Gjendja: Industri të reja të zbatueshme: Fabrika e ushqimit dhe pijeve, Restorant, Përdorim në shtëpi, Dyqan ushqimesh, Dyqane ushqimore dhe pije Emri i markës: neste Vendi i origjinës: Kina Tensioni: 330 / 380V Fuqia (W): Dimensioni 4kw ...
 • Movable auto chocolate paste mixing machine with pump

  Makinë lëvizëse automatike për përzierjen e pastave me çokollatë me pompë

  Përmbledhje Detaje të Shpejta Emri i Markës: neste Vendi i Origjinës: Sichuan, China Tensioni: 330 / 380V Fuqia (Gjerësia): 4kw Dimensioni (L * W * H): 1200 * 1000 * 1900mm Pesha: 500 kg Certifikimi: CE ISO Garancia: .. .
 • Chocolate Tempering Machine Chocolate Tanks Production Line For Sale

  Linja e Prodhimit të Tankeve me Çokollatë Makineri Kalitje Çokollate

  Përmbledhje Detaje të Shpejta Emri i Markës: neste Vendi i Origjinës: Sichuan, China Tensioni: 330 / 380V Fuqia (Gjerësia): 4kw Dimensioni (L * W * H): 1200 * 1000 * 1900mm Pesha: 500 kg Certifikimi: CE ISO Garancia: .. .
 • Industrial Professional Small Chocolate Melting Tempering Machine Holding Tank

  Rezervuari Mbajtës i Shkrirjes së Çokollatave të Vogla Industriale Profesionale

  Përmbledhje Detajet e Shpejta Gjendja: Industri të reja, të reja të Zbatueshme: Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve Pas Shërbimit të Garancisë: Mbështetje teknike për video, Mbështetje në internet Shërbimi Lokal Vendndodhja: Indonezia, Pakistani, Rusia, Tailanda, Malajzia, Australia, Koreja e Jugut, Nigeria Vendndodhja e sallës: Asnjë. ..
123 Tjetra> >> Faqja 1/3

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni