Контактирајте не

Ченгду LST наука и технологија копродукции, ООД

Адреса

Б2-2, бр. 19, Хаоксин пат, канцеларија на улицата Јонгкван, област Венјанг, Ченгду, Сечуан, Кина

Телефон

Тел / Whatsapp / Wechat: 0086 15528001618

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот
Сабота, недела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТИМЕ СО НАС?

Испратете ни ја пораката до нас:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Испратете ни ја пораката до нас:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја