ИЗВЕДЕНИ ПРОИЗВОДИ

ЗА НАС

Основана во 2009 година, лоцирана во Ченгду Кина, фокусирана на целото решение за правење и пакување храна од чоколадо.
Една од ретките компании специјализирана за технологија на мало / средно / големо депонирање на чоколадо во Кина. Основач на технологија за обложување и полирање на шеќерен прав од типот на појас / ротирачки тапан,
Пет врвни технолошки штабови за истражување и развој како тим во Кина. Три различни високи и нови технологии ќе се изведуваат секоја година во Кина. 40 земји барем за соработка како глобални и кинески познати производители на чоколади. Услуга за OEM и продажба за цел живот и услуга по продажба.

ПОСЕТА НА КОРИСНИК

ПРИМЕНА НА ПРОИЗВОДОТ

Ние обезбедуваме целокупно решение за машина за правење чоколадо, нашата машина се користи за бисквити, фабрика за храна и пијалоци, пекара, хотели, ресторан, домашна употреба, индустриско и комерцијално производство на чоколадо, продавници за сладолед и продавници за чоколади и така натаму, во можност да произведе многу различни видови на високо квалитетни бонбони од чоколадо

НАШИОТ ПАРТНЕР

  • partner (1)
  • partner (2)
  • partner (4)
  • partner (2)
  • partner (3)
  • partner (3)
  • partner (4)
  • partner (1)

Испратете ни ја пораката до нас:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја